Новости

13 січня 2023 року на сайті Кабінету Міністрів України розмістили петицію із закликом захистити конституційні права і свободи громадян, які є вірянами Української Православної Церкви. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Подробнее...

 15 грудня 2022 року на сайті Святої Успенської Почаївської лаври опублікували публічне звернення братії обителі до Президента України В. О. Зеленського у зв’язку із підготовкою законопроектів, які можуть обмежувати конституційні права вірян Української Православної Церкви. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Подробнее...

Співробітники Синодального соціально-гуманітарного відділу УПЦ у п’ятницю провели традиційну благодійну трапезу для бездомних на столичному залізничному вокзалі.

Подробнее...

3 грудня, керівник соціального відділу Воскресенського кафедрального собору УПЦ Олена Богданова передала матеріальну допомогу підшефним сім'ям, де проживають люди з інвалідністю. За традицією, акція була присвячена Міжнародному дню інвалідів.

Подробнее...

 Відзначено безпідставність звинувачень у колаборативній діяльності, висловлено протест рейдерським захопленням храмів, що тривають, озвучено заклик не розпалювати внутрішню війну.

Подробнее...

28 листопада розпочинається Різдвяний піст, який триватиме до 7 січня – Різдва Христового. Про історію встановлення одного з чотирьох багатоденних постів календарного року, його сенс і правила, а також про те, як у цей період бути з нецерковними святами, читайте у матеріалі Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ.

Подробнее...

Фонд «Фавор» продовжує підтримувати тих, хто кожен день приходить за тарілкою обіду до пункту видачі гарячого харчування при Кирилівському чоловічому монастирі м. Києва (м. Київ, вул. Кирилівська (колишня вул. Фрунзе, 103)

Подробнее...

18 листопада 2022 року з благословення архієпископа Волинського та Луцького Нафанаїла відбувся щорічний фестиваль соціальних відеороликів Волинської єпархії «Кінофорум 2022», повідомляє пресслужба Волинської єпархії.

Подробнее...