У Києві 5 травня 2026 року голова відділу у справах сім’ї Київської єпархії протоієрей Георгій Іваничко відвідав Комунальну соціальну установу «Київський реабілітаційний комплекс змішаного типу для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень».
Традиційно було звершено молебний спів перед іконою Пресвятої Богородиці за здоров’я всіх, хто працює та проживає в закладі.
Для вихованців провели розважальну програму за участі аніматорів.
Опісля зустріч продовжилась дружнім спілкуванням та частуванням піццою.
Сімейний відділ Київської єпархії УПЦ висловлює вдячність Роману, Олені та Олександру з сімʼєю за підтримку та допомогу.







