25 березня, в середу 5 седмиці Великого посту, під час утрені Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України звершив читання Великого покаянного канону прп. Андрія Критського в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Цього дня за богослужбовим уставом під час утрені звершується читання Великого канону прп. Андрія Критського, який також прочитується в перші чотири дні 1-ої седмиці Великого посту. Особливістю сьогоднішньої утрені є читання житія прп. Марії Єгипетської (пам’ять звершується 1 квітня за старим стилем), що являє зразок істинного покаяння, боротьби з гріхом та приклад великого милосердя Божого. Традиція читання канону прп. Андрія Критського з житієм прп. Марії Єгипетської була започаткована з часів 6 Вселенського собору (кінець VIIст.).

За богослужінням також молилися намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископи: Макарівський Іларій і Ірпінський Климент, а також духовенство монастиря.