Українські ЗМІ опублікували офіційне спростування СБУ щодо наклепів на Почаївську Лавру.

17 травня 2016 року братія Свято-Успенської Почаївської Лаври на чолі з намісником обителі митрополитом Почаївським Володимиром звершила хресний хід навколо монастиря з мощами преподобного Іова Почаївського. Про це повідомляєІнформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Разом із насельниками Лаври у ході взяли участь єпископ Банченський Лонгин, а також численні паломники, котрі прибули на урочисті богослужіння з нагоди дня пам’яті святого.

Нагадаємо, 19 травня – день тезоіменитства преподобного Іова, ігумена і чудотворця Почаївського.

За багаторічною традицією, по завершенні вечірнього богослужіння, братія та віряни зі святими мощами вийшли з Печерного храму Лаври й, обнісши святиню навколо стін обителі, занесли їх в Успенський собор.

Того ж дня українське інтернет-видання «Обозреватель» оприлюднило інформацію про те, що Служба безпеки України офіційно спростувала наклепи на Свято-Успенську Почаївську Лавру, нібито остання займається поширенням літератури антиукраїнського змісту.

Преподобний Іов, ігумен Почаївський