6 липня 2016 року, у переддень Різдва чесного славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій освятив престоли храмів Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Блаженніший владика освятив престоли храмів: Введення до Храму Пресвятої Богородиці, преподобного Антоні Печерського, преподобного Варлаама Печерського на території Ближніх печер; Різдва Христового та Благовіщення Пресвятої Богородиці на території Дальніх печер та два храми — на честь святого апостола Андрія Первозванного — над Дальніми печерами та приділ другого ярусу Великої Церкви — Успенського собору. У всіх цих храмах було проведено реставраційні роботи.

Його Блаженству співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильский Павел та члени Духовного Собору монастиря.

Вітаючи намісника та братію з освяченням лаврських храмів, Його Блаженство побажав їм Божої допомоги в молитвах і трудах, благословив і привітав із наступаючи святом Різдва Іоанна Предтечі.