Цього ж дня у Києво-Печерській Лаврі Предстоятель УПЦ звершив святкову Літургію з нагоди дня Собору преподобних отців, котрі в Дальніх печерах спочивають.

10 вересня 2016 року, день знайдення мощей преподобного Іова Почаївського, у Свято-Успенській Почаївській Лаврі відбулися урочисті богослужіння. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт Свято-Успенської Почаївської Лаври. 

1a081a36cb858846c6e7ae7fe6196c8aБожественну літургію у Спасо-Преображенському соборі обителі очолив митрополит Хустський і Виноградівський Марк. Його Високопреосвященству співслужили митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Миколаївський і Очаківський Питирим, намісник обителі митрополит Почаївський Володимир, намісник Свято-Троїцької Сергієвої Лаври архієпископ Сергієво-Посадський Феогност, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, архієпископ Городницький Олександр, єпископ Конотопський і Глухівський Роман, а також чисельне духовенство з усієї України та закордону.

Під час богослужіння владика Марк звернувся до тисяч богомольців зі словом проповіді.

Після одпусту відбувся велелюдний хресний хід Лаврою, під час якого рака з нетлінними мощами преподобного Іова була перенесена у кам’яний грот Печерного храму.

На завершення урочистостей, намісник Лаври, митрополит Володимир, подякував усім за паломництво до Почаївської обителі та спільні молитви в день пам’яті преподобного Іова.

Ранню Літургію цього дня звершив у Троїцькому соборі ректор Почаївської духовної семінарії єпископ Шумський Серафим.

В переддень свята о 14:00 відбулася мала вечірня з читанням акафіста преподобному у Спасо-Преображенському соборі Лаври, після чого у цьому ж соборі було звершене всенічне бдіння.