17 вересня у с. Шевченково Літинського району відбулася хресна хода до Зіновинської ікони Божої Матері.

Вже декілька років поспіль така хода відбувається у третю суботу вересня. За словами благочинного Літинського району протоієрея Олега Макара, спочатку хресна хода задумувалася як суто дитяча (с. Шевченково відоме тим що у серпні тут проводиться православний дитячий табір «Зіновинські отроча та»), але з часом і батьки також виявили бажання брати участь у цій хресній ході. А цього року у Шевченоково прибули паломники також з Хмельницької та Рівненської областей. Хресну ходу продовжила Божественна літургія та молебень біля чудотворної ікони Божої Матері «Зіновинська». А на завершення відбулася святкова трапеза для понад 1000 учасників хресної ходи.

Прес-служба Вінницької єпархії (Літинське благочиння)