Усі віруючі змогли причаститися Святих Христових Таїн

2 жовтня 2016 року, у Неділю 15-у після П’ятидесятниці, після Воздвиження, численні паломники Української Православної Церкви разом молилися за Літургією у Храмі Воскресіння Господнього біля Гробу Господнього. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

fd8a4488У недільному богослужінні, яке очолив архієпископ Севастійський Феодосій (Єрусалимська Православна Церква), взяли участь п’ять архієреїв Української Православної Церкви, понад 100 священнослужителів з різних регіонів України, а також близько 3 тисяч українських паломників.

Зокрема, Літургію звершували намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука, архієпископ Ізюмський і Куп’янський Єлисей, єпископ Ірпінський Климент, єпископ Бердянський і Приморський Єфрем.

fd8a4443За богослужінням була піднесена молитва за мир в Україні та за боголюбивий український народ.

Під час Божественної літургії усі віруючі змогли причаститися Святих Христових Таїн.

Православні паломники з України продовжують вклоняться численним святиням Палестини і відвідувати місця, пов’язані із земним життям Спасителя.

Нагадаємо, напередодні глава делегації УПЦ зустрівся з Блаженнішим Патріархом Єрусалимським і всієї Палестини Феофілом ІІІ. Раніше повідомлялося, що тисячі українських паломників вирушили до Святої Землі.