22 травня, в день пам’яті святителя Миколая Чудотворця, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію в храмі на честь святителя Миколая "на водах" на Набережному шосе.

Унікальну за розташуванням храмову будівлю споруджено просто посеред дніпровської течії на бетонній плиті, яка спирається на систему паль. Будівництво церкви розпочато у 2003 році, освячення відбулося в липні 2004 року. Струнка споруда оформлена у стилістиці українського бароко. Будівництву активно сприяла корпорація "Укррічфлот". 

В день престольного свята Преосвященному владиці співслужили: благочинний Подільського району протоієрей Тимофій Костюченко, настоятель храму протоієрей Сергій Дорохов та духовенство столиці. 

На богослужінні владикою була прочитана молитва Господу Вседержителю про мир і припинення міжусобної ворожнечі в Україні. 

На завершення літургії відбувся хресний хід навколо храму, після якого єпископ Феодосій передав настоятелю і громаді храму привітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Онуфрія та вимовив проповідь.