6 листопада 2018 року минуло 75 років з дня вигнання з міста Києва нацистських окупантів.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в Свято-Вознесенському храмі благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов звершив подячний молебень. Участь у богослужіння розділили ветерани Другої світової війни. Були виголошені молитви за мир в Україні і за здоров'я захисників Вітчизни. На панахиді духовенство благочиння піднесло свої молитви за упокій душ спочилих бійців. У своєму слові отець Павел подякував ветеранам та побажав усім миру та здоров'я. Після богослужіння воїни спілкувалися з молоддю парафії, розповідалі про скрутні воєнні роки та численні випробування. Вихованці недільної школи привітали героїв-визволителів імпровізованим концертом та подарунками.

Також у цей день благочинний Кладовищенського благочиння протоієрей Сергій Вейго звершив заупокійну літію на Святошинському кладовищі столиці. За богослужінням молилися благочинний Святошинського благочиння протоієрей Діонісій Дунаєв, настоятель цвинтарного храму на честь блаженної Ксенії Петербурзької протоієрей Гліб Помелов, представники влади, ветерани, парафіяни київських храмів і школярі. Після закінчення заупокійного богослужіння в своїй проповіді отець Сергій зазначив, що подвиг воїнів-визволителів живе у віках і наших серцях. Ми ж, як їх нащадки, повинні підносити Богу молитви за упокій душ тих, хто віддав своє життя на вівтар Великої перемоги. На могили захисників Вітчизни були покладені квіти та запалено лампади.