Блаженніший Онуфрій благословив фонд «Фавор» та громадську спілку «Миряни» на збір допомоги українцям, які постраждали від бойових дій.

З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія фонд «Фавор» разом із громадською спілкою «Миряни» розпочинає збір коштів для українців, які постраждали від бойових дій.

На своєму Telegram-каналі Фонд розмістив звернення: «Брати та сестри! Протягом восьми років свого існування благодійний фонд "Фавор" завжди виконував головну місію – підтримував усіх, хто потребує допомоги. І сьогодні ми як ніколи відчуваємо необхідність посилити свою роботу і докласти максимальних зусиль, щоб допомагати постраждалим: біженцям, хворим, нужденним, дітям та всім, хто потрапив у скрутне становище через бойові дії на території нашої країни».

У Фонді пояснили, на що будуть спрямовані благодійні внески: кошти будуть перераховані парафіям Української Православної Церкви, які надають гуманітарну допомогу – приймають біженців, допомагають в евакуації мирного населення, адресно постачають українцям продукти харчування та ліки.

Реквізити для благодійних внесків на допомогу постраждалим під час бойових дій БФ «Фавор»:

Карта Приватбанку 5169 3305 3004 7445

або BAN Code UA313052990000026002025024608