З благословення митрополита Херсонскького і Таврійського Іоанна благаємо Вас про допомогу для мешканців Херсону.

Наше місто зараз знаходиться в блокаді – всі в’їзди в місто заблоковані. Через це багато хто вже відчуває нестачу продуктів харчування, медикаментів та найпростіших засобів існування.

Ми – відділ Херсонської єпархії у справах сім’ї. Наразі займаємось можливою для нас підтримкою міста. Зокрема організували пункт видачі безкоштовної гарячої їжі, кожного дня годуємо близько 200 людей.

Загалом по місту організовано 4 таких пункти, які годують 500-600 людей кожного дня. Також по можливості купуємо медикаменти та доставляємо тим, хто їх потребує.

Без постачання місту загрожує гуманітарна катастрофа. Тому звертаємось до Вас із питанням: чи можемо ми до Вас звернутися за допомогою? Ми маємо можливість її прийняти й передати херсонцям.

 

Зараз ми можемо прийняти допомогу коштами для закупівлі продуктів та медикаментів, а також гуманітарну допомогу, зокрема потрібні продукти харчування, медикаменти, дитяче харчування та засоби гігієни. Їх може прийняти наш представник у Миколаєві, де ми заберемо її одразу після відкриття зеленого коридору або за допомогою відчайдушних людей, що зараз їздять до Миколаєва через блокпости.

За необхідності ми можемо написати до Вас офіційного листа-звернення.

Будемо вдячні Вам за молитви та будь-яку допомогу, яку Ви зможете нам надати.

Якщо Ви отримали це повідомлення, то ми будемо Вам дуже вдячні за будь-який зворотній зв’язок:
Email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Тел: 050 57 67 848 – протоієреєй Іоанн Гордієнко, керівник відділу у справах сім’ї Херсонської єпархії
Тел: 050 39 64 942 – Микола