Урочистості очолив митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Урочистості з нагоди 400-річчя явлення чудотворної ікони Пресвятої Богородиці «Споручниця грішних» відбулися у Свято-Троїцькому ставропігійному жіночому монастирі м. Корець Рівненської області 16 червня 2022 року, повідомляє Првославний вісник.

Святкову Літургію у головному храмі обителі очолив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Його Високопреосвященству співслужили архієреї та духовенство.

За богослужінням молилися священнослужителі з різних єпархій УПЦ, настоятельниці жіночих монастирів, численні паломники з різних регіонів України. У день вшанування образу до обителі прийшли хрестоходці з жіночого монастиря святої праведної Анни м. Славута Хмельницької області. Віруючі пройшли 60 км, щоби взяти участь у святі.

Після Літургії відбувся хресний хід навколо Свято-Троїцького собору та молебень перед чудотворним образом «Споручниця грішних». Митрополит Антоній подякував архієреям і духовенству за спільне служіння, привітав зі святом настоятельницю Корецького монастиря ігуменю Парфенію (Новак), сестер та парафіян.