25 червня 2022 року після урочистої Літургії з нагоди дня пам’яті небесного покровителя Блаженнішого Митрополита Онуфрія Його Блаженство звернувся до всіх присутніх зі словом подяки за молитви та розповів, що найбільше його бажання – це припинення кровопролитної війни. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. 

«Гинуть мирні люди, які загалом ні в чому не винні – це найбільша скорбота, яка сьогодні гнітить не лише мене, а й усіх вас. Ми молимося, щоб Господь напоумив тих, хто нападає, щоб Господь напоумив їх, бо війна не є тим, що благословляє Бог», – зазначив архіпастир.

Предстоятель висловив надію, що за молитвами преподобного Онуфрія Великого та інших святих угодників Господь припинить це божевільне вбивство людей і на нашій землі буде мир та злагода.

Також Митрополит Онуфрій нагадав пастві, що правильно пройти земний шлях людина може лише з Богом, з молитвою, постом, любов’ю й добрими справами.

«Я бажаю, щоб усі ми, дорогі брати та сестри, ходили шляхами любові, смирення, молитви та терпіння. Нехай Господь молитвами преподобного Онуфрія зберігає всіх нас і дасть нашій землі мир та благословення», – сказав Блаженніший владика.