БФ «Фавор» збирає гроші на придбання продуктів, приготування обідів та обладнання пунктів обігріву для мешканців Харкова.

28 листопада 2022 року фонд «Фавор» оголосив про початок традиційного благодійного марафону «Світлі дні для добрих справ» на підтримку мешканців Харкова. Про це повідомляється в Telegram-каналі Фонду.

Мета марафону – зібрати кошти на купівлю продуктів харчування, щоб забезпечити щоденним гарячим обідом одиноких літніх людей, інвалідів та безхатченків, які отримають гарячу їжу в пунктах видачі; деяким їжу доставляють за місцем проживання. Також на зібрані кошти будуть придбані ємкості для води, контейнери та термоси для їжі, буржуйки.

Незважаючи на авіаудари, відключення світла та тепла, проблеми з продуктами, багато харків'ян не залишають міста. «Серед них і найуразливіші та соціально незахищені верстви населення, якими особливо опікуються сьогодні місцеві волонтери. З турботою у серці і ми бажаємо підтримати їх», – наголосили у Фонді «Фавор».

Підтримати марафон добрих справ можна, перерахувавши гроші на картку Приватбанку 5169 3305 3004 7445 або на сайті фонду «Фавор».

БФ «Фавор» проводить осінній благодійний марафон вже третій рік поспіль.

Як писала СПЖ, фонди «Фавор» та «Наша лепта» роздали 200 продуктових наборів переселенцям.