Соборну Літургію в храмі преподобного Агапіта Печерського очолив намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

Святкові богослужіння на честь Різдва Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа звершено в Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі 7 січня 2023 року, повідомляє Lavra.ua.

Нічні Літургії відбулися в храмах ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» та Усіх преподобних Печерських.

Богослужіння в підземному храмі Різдва Христового вранці відправив блюститель Дальніх печер архімандрит Даміан. Соборну Божественну літургію в храмі преподобного Агапіта Печерського очолив намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

Його Високопреосвященству співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Баришевський Віктор, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, братія та гості монастиря в священному сані. Також святкові богослужіння відбулися в храмах ікони Божої Матері «Усіх скорботних Радість», Аннозачатівському, преподобного Сергія Радонезького. Під час богослужінь парафіянам та паломникам зачитали Різдвяне послання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.