Молитва допоможе людині зберегти свою гідність, все стерпіти та перемогти, зазначив Предстоятель.

Предстоятель УПЦ у своїй недільній проповіді нагадав, що молитва допомагає людині і за часів радості, а найбільше під час скорбот і закликав не залишати молитву, повідомляє news.church.ua.

Першосвятитель побажав, щоб Господь зміцнював усіх у терпінні.

«Не треба залишати молитву, – закликав Предстоятель УПЦ. – Молитва – це та сила, яка допомагає людині правильно поводитися під час блаженства, благополуччя... І молитва допомагає людині під час скорбот, коли життя вдаряє по різному і великі спокуси зустрічаються на її шляху. Якщо людина молиться, молитва допоможе зберегти людську гідність і все стерпіти та перемогти. Нехай Господь молитвами Преблагословенної Владичиці нашої Богородиці та Приснодіви Марії та всіх святих допомагає нам».

«Господь приніс на землю мир, але, на жаль, люди часто відкидають цей світ та шукають шляхи війни. І ми молимося, щоб ті, хто нападають, хто воює проти нас, щоб вони прийшли до тями і не робили цього. Ми молимося, щоб Господь зупинив війну, щоб настав мир, благословенний мир, який Бог приніс на землю в Своєму Різдві, щоб Боже благовоління було на кожному з нас, щоб кожна людина побачила свою зірку, чудову зірку, яка веде людину до Христа», – підсумував Блаженніший.