Духовенство Київської епархії в черговий раз доставило допомогу в місто Бахмут та прилеглі населені пункти Донецької області.

До гуманітарної місії долучилися священики Макарівського та Бородянського вікаріатств: протоієрей Іоанн Немеш, протоієрей Борис Ковальчук, ієрей Олег Король, ієрей Петро Лисиченко та небайдужі парафіяни Української Православної Церкви, повідомляє mitropolia.kiev.ua.

Спільними зусиллями було зібрано понад 11 тон вантажу, який включав у себе теплі речі, медикаменти, засоби особистої гігієни, питну воду, свічки, газові грілки, пічки-буржуйки, ліжка.

Як повідомлялося раніше, священники та віруючі понад 30 столичних храмів Української Православної Церкви зібрали гуманітарний вантаж для лікарень Краматорська та шпиталів у зоні бойових дій.