До Волонтерського Руху «Парасолька» за допомогою звернувся отець Сергій, настоятель храму Святителя Димитрія, митрополита Ростовського з міста Мирноград, Донецької області.

Отець Сергій з іншими священниками м. Мирноград приймають багато біженців з фронтових Курахового, Авдіївки та інших, годують нужденних і допомагають навколишнім селам.

Отці допомоги не отримують, допомагають своїми силами, а ресурсів майже нема. Отець Сергій вже пару місяців не може назбирати на необхідний генератор.

В Мирнограді немає води, отець Сергій пробурив свердловину і дивом знайшов воду, тепер цілий район приходить до храму по воду. Електрика в місті з великими перебоями.

Місто під частими обстрілами.

Дуже тяжка ситуація в навколишніх селах: селище Очеретино, Олександрівка, село Курахове, Гродівка, Іванівка. Там зовсім нема електрики, газу, води, опалення, нічого не працює, постійні обстріли, села знаходяться практично на лінії фронту. Там залишилися люди, яким нікуди їхати, старенькі та немічні.

Отець Сергій розвезе нашу допомогу по навколишніх фронтових селах.

Хочемо закупити продукти харчування: овочі, крупи, олію, консерви, борошно, цукор, чай та ін.

Засоби гігієни: мило, пральний порошок, зубну пасту та інше. Також, хотіли передати найнеобхідніші ліки.

Хочемо купити генератор для храму отця Сергія, щоб вони могли годувати людей, випікати хліб, вмикати насоси для опалення приміщення та інше.

Вартість хорошого бензинового генератора - 16 000 грн.

Потрібно зібрати суму 35 000 грн. на покупки.

Як допомогти:

5168 7451 0893 6169

Медвідь Олеся, Приват банк

Якщо Ви хочете відправити посилки отцю Сергію, адреса:

Донецька область

місто Мирноград

Нова Пошта, 3

Карпенко Сергій

моб.тел. 096-535-73-56

Дуже вдячні Вам за підтримку!

Нехай Господь Вас береже!