20-21 вересня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій з архіпастирським візитом відвідав Кіровоградську єпархію.

20 вересня, напередодні свята Різдва Божої Матері, Предстоятель Української Православної Церкви очолив святкову Всеношну в Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці м. Кіровограда. Його Блаженству співслужили: Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископи – Івано-Франківський і Коломийський Пантелеімон, Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп, духовенство міста Кіровограда.

За богослужінням Блаженніший Владика звернувся до присутніх в соборі, зокрема зазначивши:
«Наш візит полягає у спільній молитві. Це те, що потрібно сьогодні світу, це завжди було потрібно, але зараз особливо затребуване. Сьогодні ми молимося, в першу чергу, щоб Бог зробив нас причасниками Вічного Життя. По – друге, щоби послав мир на нашу землю. Просимо Всемилостивого Господа про дарування миру і Свого благословення на нашу землю».

21 вересня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив освячення Благовіщенського собору м. Кіровограда, а після – Божественну літургію.

news.church.ua